Colectia de poze claudia79.3xforum.ro
Total 1612 poze.

InapoiInainte

 
:  :rolleyes: poze funny...completarea completării : :rolleyes:
04.03.200814.8KB
sincer da tzi-ai da viatza ptr pers iubita?sincer da
22.07.200614.6KB
lume craiovaLume deslantzuita:nod::zzz::limba:
06.11.200654KB
retro but amazing games ! this package contains                                  
bugatron gold1.51Retro but amazing games ! This package contains : BestFriends Forever1.03a Bugatron Gold1.51 Bugatron Worlds 1.01c Clash N Slash 1.11b CosmoBots 1.05a MarblesDeluxeSuperVersion 1.31a Platypus 1.14 Z-Ball Gold 1.09a Download
20.04.200925.8KB

 
ramona s-a cu prietenul său italian, omul de afaceri riccardo care o după ce vedeta la unRamona Bădescu s-a împăcat cu prietenul său italian, omul de afaceri Riccardo Picconetti, care o părăsise după ce vedeta româncă participase la un reality-show filmat două luni în Brazilia. Dar împăcarea celor doi amorezi are limite, după cum a recunoscut chiar Ramona pentru publicaţia italiană Alexis.it. Ea e declarat că, în ciuda faptului că între ei este o relaţie serioasă, încă nu au ajuns la punctul în care să-şi petreacă nopţile împreună: „Sigur că facem dragoste. Dar, după ultimul sărut, mergem fiecare la casa lui”. Destăinuirea actriţei nu a fost dusă până la capăt, Ramona omiţând să spună a cui a fost această neobişnuită iniţiativă. ÃŽn altă ordine de idei, frumoasa româncă îşi continuă proiectele, acum fiind distribuită în teleseria „Unchiul din America”, difuzat la Raiuno.
25.07.20068.6KB
:) poze funny:)
02.01.200926.9KB
:wink2: cum sa-ti faci pisica cool:wink2:
02.12.200622.4KB
daca dumnezeu ar fi vrut sa fim ne-ar fi creat cu 16 degete la miini. 10.7.2006Daca Dumnezeu ar fi vrut sa fim specialisti informaticieni, ne-ar fi creat cu 16 degete la miini.
31.08.200636.3KB

 
te fac o carte? catste fac o carte?
14.10.200616.2KB
asta e cu bush!!! bebeasta e cu Bush!!!
06.09.200637KB
r13 reclamer13
23.10.200618.1KB
lamaie verde bebelamaie verde
25.09.200610.2KB

 
:) reclame:)
16.10.200632.4KB
:rotfl: ouch-m-a prins:rotfl:
29.08.200621KB
nici eu nu mă pot să ascult din nou (la ora asta e chiar :rolleyes: ce melodie ascultinici eu nu mă pot abţine să ascult din nou muzică tradiţitonală japoneză (la ora asta e chiar binevenită) :rolleyes:
20.11.200619.4KB
1k ce se intampla daca adormi la petrecere1k
23.10.200619KB

 
e pentru femeie
02.08.200617.4KB
olanda only in...olanda
12.09.200619.7KB
=( momente nasoale=(
08.11.200653KB
unde e e e vara? cele mai bune pozitii in patunde e soarele,unde e nisipul,unde e vara?
22.10.200650.4KB

 
bebebataie...:rotfl:
27.10.200615.7KB
otv si ddtv live
28.11.200619.4KB
=d bebe=D
19.10.200641KB
auzi, şti ceva ? 
tu chiar crezi că ttă lumea s-a în anglia (sau în anglofone)auzi, şti ceva ? tu chiar crezi că ttă lumea s-a născut în anglia (sau în ţări anglofone) ?? Nope, nu tocmai ... greseala mea! =) ** drept penalizare trebuie să-mi dai şi mie soundtrack-ul din Gladiator (Hans Zimmer a avut şi o piesă în Kingdom of Heaven) Se rezolva cu soundtrack-ul, desi nu-l am pe tot ... am Best of Hans Zimmer, cred ca inclusiv piesa din Kingodm of Heaven. ;) ***şi în plus trebuie să-mi traduci la mare fineţe vo' 3 versuri de Haiku din rom. în engl. Um ... o sa imi dau toata silinta sa iasa cit mai fain! :nod: Si, ca sa nu fiu nici eu off topic, ascult Victor Socaciu - "Oameni de Zapada" (deci am renuntat la ideea ca toata lumea s-ar fi nascut in UK sau in tari anglofone :wink2: ). Oameni de Zapada (muzica: Victor Socaciu, versuri: Adrian Paunescu) Ninge fără milă, cu vinovăţie, Ca o inculpare, ca un martor mut Ninge cu o nuntă, ninge şi sfîşie Se fărîmiţează ultimul salut Vai de noi, femeie, ninge-a despărţire Vom pleca departe, unde-avem de mers Ninge, să despartă gheaţă şi iubire Oarbe felinare trec spre univers Ninge sfînt şi păgîn, Numai ochii ne rămîn Despărţirea s-o mai vadă Că în rest noi ne-am stins Şi-am ajuns de-atîta nins Nişte oameni de zăpadă Ninge peste buze, ninge peste pleoape Ninge peste îngeri, ninge peste văi, Ninge peste clopot, ninge peste ape Ninge incredibil peste ochii tăi Ninge ca-n Esenin şi-n poema rusă Ninge fantomatic şi bacovian Ninge că sînt rece, ninge că eşti dusă Ninge ca la moartea ultimului an Ninge sfînt şi păgîn, Numai ochii ne rămîn Despărţirea s-o mai vadă Că în rest noi ne-am stins Şi-am ajuns de-atîta nins Nişte oameni de zăpadă
18.11.20062.5KB

 
:dinti: ciudate:dinti:
21.10.200646.7KB
eu nu mi-as da viata pentru persoana salva-o si pe a ei si pe a mea...nu-i asa doar asa va bine..eu nu mi-as da viata pentru persoana iubita.....i-as salva-o si pe a ei si pe a mea...nu-i asa manu....ela.... doar asa va fi.....foarte bine..
09.08.200612.7KB
Ecartamentul
24.08.200637.9KB
q pentru femeiq
02.08.200623KB

 
=) nice=)
11.10.200721.6KB
:rotfl: cats:rotfl:
06.10.200622.3KB
:) reclame:)
16.10.200628.2KB
1ss ce se intampla daca adormi la petrecere1ss
23.10.200628.9KB

 
peruci:rotfl::rotfl::rotfl:
20.10.200629.9KB
:rotfl: crazy:rotfl:
13.10.200639.1KB
made in romania:nod::rotfl:
26.09.200643.2KB
nu ascult manele vreo doua care au valoare pentru mine.:) dar nu ii inteleg pe cai care le fiecareNu ascult manele acasa....doar vreo doua care au valoare sentimentala pentru mine.:) Dar nu ii inteleg pe cai care le blameaza... Fiecare are dreptul sa asculte ceea ce ii place. Nu-ti plac manelele?? Raspunsul e simplu: nu asculta.:P Va pup...si continuati sa ascultati ce va place. Stimata doamna/domnisoara Manuela... din cate observ eu tu nai nici o parere. Am vazut post-ul din sectiunea q poponarii... acum asta... Tu spui k nar trebuii sa ne pese de nimic din jurul nostru. Fiecare face cei palce, nu? Ei bine... dar dak acel lucru este prost si invata si aproapele lui sal faca lafel de bine (adik prost) nu consideri k o sa plutim printro mare de prostie? Maneaua nu este nimic! Este pura propaganda anti-cultura prin textele atat de des promovate la fiecare colt de catre oameni lipsiti de cultura, oameni care gandesc cu fundul; spun asta in urma unui banc: "De ce da manelistul din fund si rockerul din cap? Pentru ca fiecare foloseste ce are mai de pret!" Invatza sa ai o opinie... Este nevoie de asta, credema, fara opinie nar exista diferentiere, ar fi doar indiferenta. Nu o lua prea personal si te rog sami ierti atitudinea, dar cand este vorba de conservarea dramului acela de mintea care nea mai ramas in tarisoara asta nu ma pot abtine sa nu scuip in stanga si indreapta pe tot ce murdareste prin proprie atitudine. Tiganii nu sunt demni de apreciat, ei ne injosesc si, o sa va dati seama mai tarziu, ne vor asupri! Vom devenii minoritari in tara noastra si ungurii o sa fie mici copii pe langa ei! Vad k foarte putini iau atitudine... Va salut cu respect!
22.07.200638.9KB

 
uita-te sub capac! =d funnyUita-te sub capac! =D
19.11.200631.9KB
snoop dogg dogg a fost arestat pe 26 oct pentru posesie de droguri si port ilegal de arma, conformSnoop Dogg arestat Snoop Dogg a fost arestat pe 26 oct pentru posesie de droguri si port ilegal de arma, conform spuselor politiei. Rapper-ul, pe numele sau real Calvin Broadus, a fost retinut in jurul orei 3:45 PM (ora locala) pe aeroportul Bob Hope din Los Angeles. Cei de la securitatea aeroportului l-au oprit pe Snoop pentru intrarea intr-o zona interzisa autovehiculelor. In urma perchezitiei, ofiterii au gasit in masina artistului marijuana si un pistol. Procuratura Orange County a formulat capetele de acuzatie, tinand cont si de faptul ca luna trecuta rapper-ul a fost implicat intr-un conflict asemanator pe aeroportul John Wayne din NY. Artistul a fost eliberat in urma achitarii cautiunii stabilite la 35 000 dolari, urmand sa apara in fata unui judecator pe 12 decembrie 2006. `Nu exista baza pentru aceste acuzatii` a declarat avocatul lui Snoop Dogg. `Odata ce se va lamuri acest lucru, toate acuzatiile vor fi retrase` a mai declarat acesta. Artistul a fost condamnat in 1990 pentru posesie de cocaina, iar in 1993 pentru port ilegal de arma. La aceste acuzatii el a pledat vinovat, fiind condamnat la trei ani cu suspendare, promitand ca va face declaratii publice in care va incrimina violenta. In 1996 a fost achitat pentru acuzatia de crima.
03.11.20064.6KB
:rotfl: cats:rotfl:
06.10.200622.2KB
:wink2: cats:wink2:
22.08.200610.7KB
InapoiInainte