cotrobaiam pe aici pe forum si cand imi sare in ochi o poza completare la alta poza ....mi-a placut cum arata si m-am gandit sa nu ratez momentul si sa o pun aici ...mie mi s-a parut haioasa ...numa' imaginatie sa aveti
lol mai si toarce poza
03.11.2007
13KB
si 5
21.09.2006
27.9KB
Dupa ce te casatoresti, vei afla ce e fericirea. Numai ca va fi prea tirziu.
31.08.2006
46.8KB
da... dar toate sunt casante
23.10.2006
30.5KB
sal'tare primu meu post :D
deci sa ma prezint : uy here :hi::hi:
ps: ala cu sapca sunt eu ;)
23.07.2006
36.3KB
un bebe durduliu...:rotfl:
07.09.2006
7.2KB
...ouups !!
17.11.2006
57.8KB
Sandra, una dintre veteranele scenei dance/pop, va concerta in Romania. Evenimentul, organizat de Mix Music, va avea loc pe 6 decembrie, la Piatra Neamt, si este un cadou oferit de primarie cu dedicatie celor care isi sarbatoresc onomastica.
Spectacolul, care este de altfel si singurul concert din Europa de Est al interpretei, va dura o ora si jumatate si face parte din campania de promovare a celui mai recent album al solistei - `Reflections`.
Sandra este casatorita de 18 ani cu compozitorul de origine romana, Michael Cretu, cu care are doi gemeni de 11 ani. Prezentatorii evenimentului vor fi Catalin Maruta si Oana Zavoranu, iar Pepe va incalzi atmosfera cu un recital.
20.11.2006
7.7KB
Am uitat sa spun ca imi place mult si "Mickey's Christmas Carol". E un superdesen animat - adaptare Disney la "O Poveste de Craciun" a lui Charles Dickens. E foarte indicat sa fie vazut in perioada Sarbatorilor de Iarna, dar merge la fel de bine si in restul anului. :nod:
13.10.2006
7.1KB
Bmw2
17.10.2006
31.5KB
de ce goldmala?de la ce anume te-ai abtinut????daca te uitai in album ai fi vazut...=D:wink2:
25.08.2006
3.3KB
=)
12.10.2006
36.9KB
"Daca stii sa citesti, fiecare om este o carte"
- E.William
23.08.2006
22.2KB
mouse...=D
18.10.2006
43.3KB
nu e "simpatic"...e real
26.07.2006
4.5KB
RUGACIUNEA CELOR STRESATI ...
Doamne, da-mi puterea de a accepta lucrurile pe care nu le pot schimba si curajul de le schimba pe acelea pe care nu le accept.
Da-mi intelepciunea de a ascunde bine cadavrele celor pe care i-am omorit azi fiindca m-au scos foarte tare din sarite.
Ajuta-ma sa fiu atent la bataturile picioarelor pe care calc azi, fiindca ar putea fi legate de fundurile pe care trebuie sa le pup miine.
Ajuta-ma sa dau 100% din ce-i mai bun in mine la serviciu dupa cum urmeaza: luni 12% , marti 23%, miercuri 40% , joi 20% si vineri 5%.
Si, Doamne, cind am o zi cu adevarat proasta la serviciu si cei din jur ma enerveaza ingrozitor, te rog, ajuta-ma sa-mi amintesc ca, pentru a ma incrunta, trebuie sa folosesc 42 de muschi, pe cind, ca sa pot ridica degetul mijlociu de la mina si sa-i invit sa ………. ., folosesc numai 4.
AMIN!
31.07.2006
2.5KB
Dar acum sunt solo :rotfl: .Defapt nu ca...
23.07.2006
9.2KB
pisi-betiv
14.10.2006
29.2KB
pisi
14.09.2006
24.4KB
Cam bate vantul prin lista mea de messanger asa ca trebuie sa luam masuri :D ID ul meu este >>>> ammon_Ra2004 <<<<< Va astept!!
01.12.2006
28.9KB
Olteni fara vlaga
(5) "U" Craiova - Poli Timişoara
"Sorinaccio" a împlinit 51 de ani
Stiinta a jucat acasa dupa 50 de zile
Caseta meciului
Bornescu, al patrulea capitan
Tratament special pentru Alexa si Grigorie
Craiova-Poli Timisoara 0-1 / Declaratiile oltenilor
Craiova-Poli Timisoara 0-1 / Declaratiile timisorenilor
Universitatea Craiova - Poli Timişoara 0-1 (0-1)
VICTIMA Fara niciun fundas de meserie pe teren, Stiinta n-a putut tine piept unui adversar solid si pragmatic
Universitatea a fost o echipa experimentala. Fortat de indisponibilitati, Stefan Stoica a jucat cu mijlocasi în aparare si cu atacanti la mijloc, improvizând o tactica menita în primul rând sa blocheze adversarul
Nici nu avea, probabil, alta solutie. Numai ca banatenii nu au acceptat invitatia de a urca pozitional în atac, preferând sa astepte, ordonati, în propria jumatate de teren, eventualele brese în asezarea Stiintei. Printre numeroase greseli tehnice si joc întepenit la centru, si-au facut loc si câteva faze de poarta. Popa a a fost la post în fata lui Baird ('2) si Pârvu ('25), în timp ce Gigel Bucur ('3) si Izvoranu ('24) au sutat peste poarta.
Jocul, anost în prima jumatate de ora, a fost animat de o serie de erori de arbitraj. Savaniu a semnalizat aiurea ofsaid, de doua ori la Bucur, iar o data, la Baird, în timp ce Corpodean nu i-a dat al doilea cartonas galben lui Izvoranu dupa un fault dur la centrul terenului. La faza urmatoare, Bucur a plecat la limita ofsaidului pe stânga si l-a învins pe Bornescu cu un sut la coltul scurt. Oltenii au resimtit socul, dar si-au asumat sarcina de a construi, în timp ce Poli a facut pasul înapoi, mizând pe un compartiment defensiv care a evoluat fara greseala. In acelasi timp, Timisoara a devenit mult mai periculoasa pe contaatac, Bucur si Mansour ratând sansa desprinderii.
Desi au dominat a doua repriza, alb-albastrii au contat prea putin în fata portii lui Popa. Pârvu a sutat de doua ori pe lânga bara ('47, '56), în timp ce colegul sau din avanposturi, Baird, a prins o zi proasta, gresind aproape toate executiile.
Fane Stoica a riscat, aruncând în lupta copii precum Barboianu sau Gaman, care s-au remarcat doar prin atitudine si efort.
In minutul 79, atunci când Artimon epuizase schimbarile, Caramarin s-a accidentat si Poli a ramas în 10 jucatori, dar Stiinta n-a putut specula avantajul, desi a atacat în final cu tot efectivul, inclusiv Bornescu.
12.11.2006
17KB
t
17.10.2006
41.1KB
nerabdatori mai sunt...:rotfl:
15.10.2006
32.2KB
:D
12.10.2006
23KB
iluzie3
17.10.2006
29.2KB
punk...:cool:
18.10.2006
25.2KB
Manu s-a saturat de pisici,hai sa mai trecem si pe altceva...=D
23.08.2006
63.8KB
franta
12.09.2006
48.2KB
fi
02.12.2006
6.3KB
rottitaxi
22.10.2006
35.8KB
eu sunt sagetator
nu e prea de bine ce scrie pe aici
=(
si ce frumos imi sta cu arcul
19.10.2006
49KB
Mie nu'mi plac atat de mult cele de Avon,desi sunt reprezentant:-j,mi se pare ca toate miros cam la fel.In schimb m'am indragostit de "Amor Amor" de la Cacharell,si Hugo Boss REd,despre care cred ca a'ti auzit majoritatea:D
27.09.2006
18.2KB
o pisik n ar face asta niciodata :D
22.10.2006
46.5KB
prea alintaţi pisicile ! ..la muncă cu ele !!!
22.08.2006
17.5KB
=)
30.10.2006
25.9KB
O poza cu care ma mandresc personal, pentru ca e veritabila, fara efecte, decat putzin machiaj shi film alb-negru,
PS: sunt straight, apropo
25.08.2006
26.6KB
You love life and exude an outgoing, cheerful vibe.
Blessed with a great sense of humor, you can laugh at adversity.
Your soul reflects: Respect, desire, and generosity
Your gemstone: Aquamarine
Your flower: Daffodil
Your colors: White and light blue
06.10.2006
2.9KB
Realizez cele mai ieftine site-uri web, de 4 ori sub pretul pietei. Accept orice provocare. Ofer profesionalism si seriozitate.
- php
- html
- flash
-creeare foto / video
-prelucrare Foto / Video
- pagini web / atestate web / bannere / organizatoare locale(accesate de pe hdd)
- filmam videocplip-uri / nunti.