se uita dupa avatarul meu
asta tre sa aparaIN PREMIERA IL VEZI TU
03.11.2006
4.7KB
Esti intr-o relatie perfecta, toate sunt frumoase, va intelegeti de minune, il iubesti, te iubeste, poate va faceti si ceva planuri de viitor si deodata... apare altcineva.
Asa incepe totul, intrebarea este: Daca ai un amant/a inseamna ca ceva nu mai merge in relatie cu cel de langa tine, sau...?
Am intrebat multa lume de ce apare amantul/a intr-o relatie si uitati si raspunsurile:
Marea majoritate au spus ca relatie in care sunt nu mai este "cum a fost odata", drept urmare ei simt nevoia sa se consoleze in bratele altuia sau alteia.
O mare parte din oameni care au raspuns astfel la intrebarea mea sunt constienti de faptul ca pot fi vazuti de iubita/ul lor si ca pot sa o/il piarda pentru totdeauna. Sa ajungem oare atat de indeferenti fata de persoana pe care odata o iubeam atat de mult?
Altii au spus ca nu le lipseste nimic din relatie pe care o au, pur si simplu simt nevoia de ceva nou. Ei sustin faptul ca iubita/ul lor este pe primul loc si orice s-ar intampla tot cu el/ea o sa ramana. Pentru ei cealalta persoana este doar o jucarie,o distractie... asta e bine de stiut pentru iubitul/a lor si mai putin bine pentru cel/cea care se afla pe post de amant/a.
Acum de ce sa nu fiu cinstita si sa spun tot adevarul: au mai existat si putini oameni care au spus ca nu s-ar vedea langa altcineva, nici macar pentru o clipa.
Intr-adevar lumea s-a modernizat, acum nu se mai spune "vai, ma inseala!" ci "noi avem o relatie deschisa!".
Cat de mult o sa reziste o asa relatie nu putem spune noi, ramane de vazut daca un amant/a o sa ramana pentru totdeauna un amant/a sau o sa ajunga sa "detroneze" iubitul/a.
03.11.2006
5.4KB
Erc Press EDUCATIONAL - SINDBAD
pass:
15.01.2008
64.1KB
:D
20.09.2006
24.5KB
Hm ... =D
25.10.2006
35.3KB
:D
25.09.2006
12.6KB
Cunoasteti privirea aceea pe care o au femeile cand vor sa faca sex? Nici eu.
09.09.2006
40KB
Stadiul 1 – DESTEPT
Este stadiul cind brusc devii un expert in orice subiect de discutie cunoscut din univers. Tu stii ca stii orice si doresti sa imparti cunostintele tale tuturor celor ce doresc sa te asculte. In acest stadiu tu ai intotdeauna dreptate. Si desigur, persoana cu care discuti nu stie nimic. Acest stadiu devine interesant cind ambele parti sunt inteligente
Stadiul 2 - ATRACTIV
Acesta este cind realizezi ca esti cea mai ATRACTIVA persoana din intregul bar si ca fiecare te admira. Esti convins ca orice strain te admira si este amator sa discute cu tine. In mintea ta inca esti convins ca esti cel mai DESTEPT asa incit poti discuta despre orice subiect.
Stadiul 3 - BOGAT
Acesta este stadiul cind devii cea mai BOGATA persoana din incapere. Cumperi bautura pentru toata lumea deoarece crezi ca ai buzunarul fara fund. Poti face de asemenea pariuri, deoarece desigur esti inca DESTEPT, asa incit in mod natural le vei cistiga. Oricum nu conteaza daca pierzi pentru ca oricum esti BOGAT. De asemenea cumperi bautura pentru oricine te considera cea mai ATRACTIVA persoana prezenta.
Stadiul 4 - INVINCIBIL
Acesta e stadiul in care te poti lupta cu oricine, oricind. Adica devii INVINCIBIL. Este de asemenea stadiul in care poti provoca pe oricine. Nu ai nici o teama ca poti pierde lupta deoarece esti DESTEPT, esti BOGAT si esti inca ATRACTIV in comparatie cu toti ceilalti.
Stadiul 5 - INVIZIBIL
Acesta este ultimul stadiu al betiei. Din acest moment poti face orice deoarece acum esti INVIZIBIL. Poti dansa pe masa; toti ceilalti nu te vor observa. Poti sa jignesti pe toata lumea; nimeni nu se va certa cu tine. Pentru ca esti INVIZIBIL.
30.08.2006
30.6KB
casa
17.10.2006
34.5KB
:wink2:
09.12.2007
7.1KB
Inainte de emisiunea de vineri de la Pro TV, Anda Adam s-a accidentat grav la genunchi, insa, chiar si asa, cu dureri atroce, ea n-a renuntat la competitie.
Anda Adam a dorit sa se prezinte onorabil vineri, la emisiunea-concurs "Dansez pentru tine", pentru a nu-l dezamagi pe partenerul ei de dans, Dumitru (Bursuc). Asa ca a repetat obsesiv pasii de dans, desi nu avea voie sa-si forteze genunchiul la care
Anda Adam s-a luptat pentru Bursuc cu genunchiul
bandajat
suferise, in urma cu cativa ani, o operatie de menisc. Ghinionul a facut ca, doar cu doua ore inainte de a intra in scena, solistei sa-i sara rotula. La un asa diagnostic, ar fi fost indicat sa se retraga din concurs, dar nici macar medicii nu au reusit sa o intoarca din drum. Anda Adam a acceptat un bandaj elastic si o vizita fulger la cabinetul medical din Buftea, dar atat. Cantareata a dus la bun sfarsit cele trei dansuri, alaturi de partenerul ei, dar notele nu au ajutat-o sa mearga mai departe. Infranta din cauza incidentului, Anda a izbucnit in plans.
10 pentru Smiley si Adriela
Abia la ultima emisiune din aceasta editie, membrii pretentiosului juriu al emisiunii "Dansez pentru pentru tine" au notat un cuplu cu nota 10 pe linie. Perechea din concurs care le-a inmuiat acestora inimile a fost alcatuita din Smiley si Adriela Morar, ei dansand salsa impecabil.
13.11.2006
29.8KB
Chiar asa, ce mai atitea amenzi, coduri rutiere peste coduri ... Direct bataitza! =D :nod:
In Gura Presei
05.12.2006
25.7KB
pai in primul rand Al Pacino dupa care,Robert de Niro,Andy Garcia,Michael Madsen,Jerremy Irons...
08.08.2006
3.3KB
j
17.10.2006
29KB
=)
27.12.2006
28.5KB
Cele 7 minuni ale comunismului
1. Toata lumea avea de lucru.
2. Desi toata lumea avea de lucru, nimeni nu muncea.
3. Desi nimeni nu muncea, planul se facea peste 100%.
4. Desi planul se facea peste 100%, nu puteai cumpara nimic.
5. Desi nu gaseai nimic de cumparat, toata lumea avea de toate.
6. Desi toata lumea avea de toate, toti furau.
7. Desi toti furau, niciodata nu lipsea nimic
26.11.2006
28.7KB
Ice age 2 (cre')
23.07.2006
11KB
:(
18.10.2006
30.1KB
:wink2:
20.10.2006
28.7KB
...înseamnă că sunt virusat rău din moment ce trebuie să lucrez cca 2 săptămâni (without any payment)...şi cu termen limită...şi fără nici o şansă de devirusare...
**
mai jos în fotografie e şefa care m-a închiriat 2 săptămâni
06.10.2006
23.9KB
cata risipa!
22.10.2006
26KB
:rotfl:
11.10.2006
40.8KB
sau s-a culcat devreme
16.12.2006
40.6KB
:uimit:
22.10.2007
54.8KB
şi nu în ultimul rând cele cu ...mine =D
13.10.2006
21.7KB
Poza4
06.11.2006
51.7KB
:razz:
14.07.2009
84.7KB
28.07.2006
5KB
:rotfl:
12.10.2006
29.8KB
ursuletzi
17.09.2006
5.1KB
:)
16.10.2006
11.7KB
:rotfl:
06.10.2006
16.3KB
:rotfl:
13.10.2006
27.6KB
:rotfl:
18.10.2006
51.3KB
1n
23.10.2006
32KB
:uimit::uimit::D
26.09.2006
27KB
Red Hot Chili Peppers - "Snow"
Red Hot Chili Peppers Snow (hey Oh) Lyrics
Come to decide that the things that I tried were in my life just to get high on.
When I sit alone, come get a little known but I need more than myself this time.
Step from the road to the sea to the sky, and I do believe that we rely on
when I lay it on, come get to play it on , all my life to sacrifice.
Hey oh...listen what I say oh
I got your hey oh, now listen what I say oh
When will I know that I really can't go to the well once more time to decide on.
When it's killing me, when will I really see, all that I need to look inside.
Come to believe that I better not leave before I get my chance to ride,
When it's killing me, when do I really need, all that I need to look inside.
Hey oh...listen what I say oh
come back and Hey oh lookin’ what I say oh
The more I see the less I know The more I like to let it go – hey_________ oh, woah woah.
Deep beneath the cover of another perfect wonder where it's so white as snow,
Privately divided by a world so undecided and there’s no___where to go
In between the cover of another perfect wonder where it’s so white as snow
Running through a field where all my tracks will be concealed and there's nowhere to go.
Ho!
Went to descend to amend for a friend All the channels that have broken down.
Now you bring it up, I’m gonna ring it up
Just to hear you sing it out
Step from the road to the sea to the sky, and I do believe what we rely on
when I lay it on, come get to play it on all my life to sacrifice
Hey oh...Listen what I say oh
I got your hey oh...listen what I say oh
The more I see, the less I know The more I like to let it go - hey oh woah woah.
Deep beneath the cover of another perfect wonder where it's so white as snow,
Privately divided by a world so undecided and there’s no___where to go
In between the cover of another perfect wonder where it’s so white as snow
Running through a field where all my tracks will be concealed and there's nowhere to go.
I said hey hey yeah oh yeah, tell my love now.
Hey hey yeah oh yeah, tell my love now.
Deep Beneath the cover of another perfect wonder where it's so white as snow,
Privately divided by a world so undecided and there’s no___where to go
In between the cover of another perfect wonder where it’s so white as snow
Running through a field where all my tracks will be concealed and there's nowhere to go.
I said hey hey yeah___ oh yeah, tell my love now.
Hey hey yeah oh yeah
Ad lib.
17.11.2006
49.1KB
Ieri (9 noiembrie) a avut loc premiera mondiala a videoclipului `God’s Gonna Cut You Down` a legendarului Johnny Cash. In videoclipul alb-negru apar nu mai putin de 36 de personalitati ale scenei muzicale mondiale precum Iggy Pop, Bono, Johnny Depp, Justin Timberlake, Keith Richards sau Jay-Z.
Producatorul videoclipului este Tony Kaye, care a fost ajutat de Timberlake, Rick Rubin si Mark Romanek – realizatorul clipului `Hurt`. La filmari au mai participat Kris Kristofferson, Dixie Chicks, Patti Smith, Chris Rock si Dennis Hopper.
Piesa `God’s Gonna Cut You Down` este inclusa pe noul material discografic semnat Johnny Cash - `American V: A Hundred Highways`.
11.11.2006
6.8KB
Oasis ataca dur noul album Beatles `Love` chiar in ziua in care acesta a debutat cot la cot in topurile de specialitate cu noua lor colectie de best off - `Stop the Clocks`.
`Este o lucrare fara sens` a declarat Noel Gallagher, adaugand ca a oprit CD-ul dupa primele 5 cantece. Fratele sau Liam a fost mult mai radical, numind noul album - `gunoi`. `Daca nu ti-a placut Beatles pana acum, cu siguranta nu o sa iti placa de acum inainte` a mai declarat solistul – fan declarat John Lennon.
Albumul `Love` realizat de catre Sir George Martin si fiul acestuia a fost alcatuit din adaptarea unor piese Beatles special pentru show-ul `Circus De Sole` din Las Vegas.
Fratii Gallagher, Noel si Liam, au avut aceste remarci dure cu ocazia lansarii fimului `Lord Don’t Slow Me Down` - un documentar realizat pe baza ultimului turneu mondial Oasis incheiat anul acesta in martie.
Filmul este regizat de catre Baillie Walsh si cuprinde momente din concertele sustinute in Marea Britanie in 2005, dar si in Statele Unite, Europa, Japonia si Australia.